Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Nová soutěžní kategorie "Pohovor uchazeče o zaměstnaní"

5. 2. 2018   

pohovor JA firma

Už pomalu začínáte přemýšlet, kde se zaměstnáte po škole? První pracovní pohovor bývá pro nezkušené absolventy škol často křest ohněm. Ačkoliv je to poprvé, v sázce bývá mnoho! Chcete přece získat to místo a nezvyšovat počet registrovaných na UP...:-)

 

Málokdo má ale možnost se na pohovor dopředu připravit a vyzkoušet si, jaké záludné otázky si personalisté mohou připravit. Vy tuto šanci nyní máte!

 

Vyzkoušejte si "Pohovor uchazeče o zaměstnání" nanečisto!   

Ve spolupráci s našim významným partnerem Citibank jsme se rozhodli vyhlásit novou soutěžní kategorii v rámci veletrhu JA Studentská firma roku 2018, který se uskuteční 12. dubna v Galerii Harfa v Praze. Jedná se o kategorii "Pohovor uchazeče o zaměstnání", která je určena pro jednotlivce! POZOR PŘIHLÁŠENÍ NEMUSÍ BÝT Z JA FIREM!

Ničeho se nebojte, těmi "záludnými personalisty" v tomto případě budou členové JA Alumni Czech, tedy absolventi JA Firem, kteří si nedávno prošli stejnými zkušenostmi a pocity jako vy.

Přihlásit se můžete už nyní na adrese japrojekty@jaczech.cz do 11. 4. 2018, nebo pak na místě na Veletrhu JA Studentských firem, který se skuteční 12. 4. 2018 v Galerii Harfa v Praze. Více informací o veletrhu najdete ZDE.

Pokud se budete přihlašovat emailem, zašlete prosím v příloze svůj životopis. Při přihlášení na místě (Veletrhu JA Studentských firem) je potřeba mít životopis vytištěný nebo v elektronické podobě na USB. Nejlepších 10 studentů získá jako ocenění možnost "Job Shadowingu" - stínování u některé naší partnerské firmy. Není stanovena konkrétní pozice, na kterou se musíte hlásit, smyslem soutěže je umět dobře prezentovat své znalosti a schopnosti, a ukázat motivaci k práci. Do životopisu napište všechny brigády, kurzy, workshopy a další dovednosti.

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.