Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Soutěžní kategorie Nejlepší e-shop - uzávěrka přihlášek

5. 2. 2018   

Vážené JA Firmy,

ještě zbývají poslední dny, kdy se můžete přihlásit do soutěžní kategorie "Nejlepší e-shop". Uzávěrka přihlášek je 10.2 2018!

Soutěžní kategorie "Nejlepší e-shop" je určená pro všechny JA Firmy, které nabízejí svoje produkty nebo služby na internetu. Do soutěže se může přihlásit každá JA Firma, ať už je nabídka na internetu pouze jednoduchý formulář, nebo studenti použijí existující e-shopovou platformu (e-shoprychle.cz, webnode.cz, shoptet.cz), nebo si naprogramují vlastní plnohodnotný internetový obchod. 

 Přihlášení do soutěže:4

 ZDE vyplnňte přihlášku, jejíž součástí musí být i link soutěžícího e-shopu.

  New e-shop orez

Krok 1. Hodnocení a soutěž

Porota bude složena z profesionálů - zaměstnanců společnosti SAP. Vyhodnocení e-shopů hodnotí porota on-line a výsledky oznámí 22.2.2018. Studenti musí být připravení na to, že porota bude testovat nejen spolehlivost technického řešení, ale také uživatelskou přívětivost, přístup k zákazníkovi, způsob a formu řešení problémů při objednávce, jako i design, práci s textem a úplnosti uváděných informací.

 Krok 2. Nejlepší JA Firma roku

Výherce kategorie o nejlepší e-shop se automaticky stává účastníkem finále o nejlepší JA Firmu roku. Finále probíhá v angličtině a studenti si musí připravit powerpointovou prezentaci o činnosti JA Firmy a výroční zprávu. V průběhu finále o nejlepší JA Firmu budou před porotou a diváky prezentovat svoji společnost a v neveřejné diskusi s porotou odpovídat na otázky týkající se činnosti JA Firmy, poskytovaných služeb a nabízených výrobků. Finále o nejlepší JA Firmu se koná 30.5.2018

Partnerem této soutěžní kategorie je společnost SAP - lídr na trhu s podnikovým aplikačním softwarem, pomáhá firmám všech velikostí a ze všech oborů k lepšímu fungování. SAP umožňuje lidem a organizacím efektivnější spolupráci a využití podnikových informací bez ohledu na to, zda je využíván pracovníky v kancelářích nebo členy představenstva, na skladě nebo v prodejně, na klasických počítačích nebo mobilních zařízeních. Díky tomu jim umožňuje mít vždy náskok před konkurencí. Aplikace a služby společnosti SAP pomáhají více než 365 000 zákazníků v dosahování vyšších zisků, v udržitelném růstu a v přizpůsobování se aktuálním potřebám. V České republice působí společnost od roku 1992. Dosud získala více než 1 300 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy. Součástí SAP v České republice je také SAP Services (dříve SAP BSCE), SAP Ariba a Concur.

Další informace naleznete na www.sap.com.

 

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.