Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Výzva pro studentky - workshop "Women in IT"

30. 1. 2018   

VELKÁ VÝZVA PRO STUDENTKY STŘEDNÍCH ŠKOL!

Holky myslíte si, že je obor IT výhradně mužskou záležitostí? Není to jen předsudek? Přijďte si poslechnout inspirativní příběhy žen, které v IT našly svou životní cestu a jsou velmi úspěšné. Ukáží vám, že pracovat v informačních technologiích není v žádném případě nuda a že i ženy jsou v tomto oboru velmi potřebné a ceněné.

Přihlaste se na jednodenní workshop "Women in IT" , který boří mýty o výhradním postavení mužů v tomto oboru. Jednodenní akce se uskuteční přímo v prostorách nadnárodní telekomunikační společnosti AT&T a je určena vám - mladým ženám - studentkám středních škol.  Workshop může být prvním impulzem pro výběr vašeho budoucího zaměření. Cílem akce je představit vám obor IT a přiblížit možnosti vašeho pracovního uplatnění v této oblasti.

Termín: 14. 3. 2018

Místo konání: AT&T Brno

POZOR - NEMUSÍTE MÍT PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOST S PROGRAMOVÁNÍM!

Přijďte si poslechnout inspirativní příběhy žen, která se uplatnily v oblasti IT. Možná je to i vaše profesní cesta...

   foto + logo

Co říká o worshopu lektorka Barbora Bühnová z neziskové organizace Czechitas:

 Chceme dívkám ukázat, že obor IT nabízí do budoucna obrovský potenciál možného uplatnění, prostor pro vlastní kreativitu, a zapojení talentu ze všech možných směrů. A je škoda, že dívky často zůstávají stranou. Přitom vkročit do IT není nijak obtížné, a proto jsme pro dívky připravili tento praktický program, kde je prvními krůčky programování zábavnou formou provedeme. A tak snad pomůžeme nejen jim, ale i firmám, které se neobejdou bez nových talentů v IT a diversity v pracovních týmech," přiblížila Barbora Bühnová z neziskové organizace Czechitas, která pro workshop Woman in IT dodává odborné lektory.

Protože se jedná o vzdělávací školní akci, vždy studenty přihlašuje pedagog, který je také na akci doprovází. Požadovanými údaji o účastnících jsou jméno a příjmení, rok nar. a kontaktní email. Aktivity se konají v sídle AT&T Česká republika na adrese: The Campus Science Park, Palachovo nám. 726/2, Brno. Rezervační systém je při naplnění kapacity uzavřen a platí "Kdo dřív přijde, ten dřív mele." Proto s přihlášením neváhejte!

Přihlásit se můžete ZDE

Workshop "Women in IT" je jednou z mnoha aktivit vzdělávacího programu AT&T Aspire. Jde o firemní vzdělávací iniciativu zaměřenou na podporu studentů ve škole i mimo ni. V České republice je projekt realizován společně s JA Czech. Tato spolupráce má svou logiku - u vzniku Junior Achievement (JA), nejstarší vzdělávací neziskové organizace, stála v USA v roce 1919 i společnost AT&T, tehdy působící pod názvem Bell Telephone Company, kterou založil sám Alexandr Graham Bell, vynálezce telefonu. 

#attimpact #aspire #jaczech  

 

att a czechitas

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.