Hackathon Junior 2017

14. 11. 2017

Již 2. rokem pořádá JA Czech ve spolupráci se společností AT&T a Střední školou informatiky, poštovnictví a finančnictví, Čichnova 23, Brno programátorskou soutěž pro studenty středních škol HACKATHON JUNIOR 2017.

Hackathon2017JA Firma - webinář "Jak nápad zpeněžit"?

10. 11. 2017

Dne 9. listopadu 2017 jsme společně s JA Alumni pod patronací Raiffeisenbank uskutečnili další webinář. V něm jsme se věnovali Business plánu.

Tématem provázeli Martina Vilma Kovářová, výkonná ředitelka JA Czech a Matúš Pravda z týmu JA Alumni Czech.

Prezentaci z webináře najdete ZDE.

Video celého webináře najdete ZDE.

I nadále vás budeme ve vaší činnosti podporovat. Na facebooku JA Czech najdete skupinu JA Firma, ve které budeme nápomocni ve všech otázkách, které vaše činnost bude přinášet.

Webináře jsou součástí plánované podpory pro všechny, kdo zakládáte, nebo jste už založili JA Firmu. Další WEBINÁŘ je připraven dne 30.11.2017 JA FIRMA - LEADERSHIP.

Webinare_terminy

 Certifikace ESP je spuštěna

30. 10. 2017

Vážení vyučující programu JA Firma, první sebehodnotící dotazník ESP je připraven k vyplnění. Veškeré informace dostanete emailem. V případě dotazů se neváhejte obrátit na náš tým na email martina@jaczech.cz.

ESP_logoJA Firma - webinář Máte nápad?

26. 10. 2017

Dne 25. října 2017 jsme společně s JA Alumni pod patronací Raiffeisenbank uskutečnili první webinář, který je součástí plánované podpory pro všechny, kdo zakládáte, nebo jste už založili JA Firmu.

Tématem provázeli Martina Vilma Kovářová, výkonná ředitelka JA Czech a Kateřina Šugárková s Matúšem Pravdou, kteří za JA Alumni Czech webinář obohatili o své zkušenosti z praxe.

I nadále vás budeme ve vaší činnosti podporovat. Na facebooku JA Czech najdete skupinu JA Firma, ve které budeme nápomocni ve všech otázkách, které vaše činnost bude přinášet.

Prezentaci z webináře najdete ZDE.

Potěšil nás váš zájem ja ze strany studentů, tak pedagogů a těšíme se na další, nejen online, setkávání.

Další WEBINÁŘ je připraven dne 9.11.2017 JA FIRMA - JAK ZPENĚŽIT NÁPAD? OBCHODNÍ PLÁN.


JAFirma_Webinar_NapadMůže být zaměstnavatel inovativní na trhu práce? Čeští a slovenští studenti to ví.

23. 10. 2017

BRNO 18. října 2017 - Středoškoláci z Čech, Moravy a Slovenska našli společně řešení pro aktuální situaci v oblasti lidských zdrojů. Smíšené šestičlenné týmy přistoupily zodpovědně k zadané výzvě a přinesly kreativní řešení otázky, jak může být zaměstnavatel zajímavější pro potencionální kvalitní zaměstnance absolventy, a jak se nabídkou benefitů odliší od konkurence. Vítězné týmy úspěch zaměstnavatele na trhu práce vidí v příjemném pracovním prostředí, v dobrých vztazích s pracovním kolektivem podle mota: "Ciť se dobře, pracuj dobře", v otevřené zpětné vazbě mladým zaměstnancům a naopak i jejich nadřízeným. Zajímavým prostřehem byl benefit v podobě speciálních programů pro mladé lidi, které by se opíraly o globální přítomnost Citibank. Podle slov studentů jsou mladí lidé ti, kteří hýbou a i budou hýbat světem.

ICCiti2017_viteznytym

 Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

jaczech@jaczech.czRegionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín