Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Studentská Firma DOTS si užila natáčení ve studiu ÓČKO

17. 7. 2019   

20190617_143929

V červnu měla parta studentek z Obchodní akademie a Jazykové školy v Písku možnost zúčastnit se živého natáčení pořadu Mixxxer v TV ÓČKO. A jak se tam dostali? Založili firmu, vymysleli business plán, který zrealizovali a přihlásili se s ním na soutěžní veletrh JA Studentská Firma Roku.  Jejich firma DOTS vyhrála 3.místo v soutěžní kategorii Marketing, jejímž partnerem je právě ÓČKO! 

 

20190617_170336Díky technikovi, který studentům vysvětlil proces natáčení a ukázal režii, pochopili jak to celé funguje. Následně sledovali natáčení pořadu, jehož hostem byl tentokrát písničkář Pokáč a pochopitelně fotka nemůže chybět 

 

 

 

 

Michaela Nohová, ředitelka firmy DOTS k programu JA Studentská Firma říká: 

"Nabízeli jsme 3 produkty (sůl do koupele, balzámy na rty a cukrové peelingy) v celkem 7 variacích. Pilotním produktem byla sůl do koupele ve variantách mandarinka a růže. Při výrobě bylo naší prioritou využití pouze přírodních materiálů s ohledem na životní prostředí.

V průběhu podnikání jsme si ujasnili, zda chceme v budoucnu podnikat, v jaké oblasti a funkci bychom chtěli pracovat, či dokonce v jakém oboru budeme po absolvování střední školy pokračovat.

Studentská JA firma výbornou zkušeností pro budoucí praxi. Výhra exkurze do TV ÓČKO byla pro nás úžasným a nezapomenutelným zážitkem - prohlédnout si studio, vidět při práci kameramany, zvukaře, moderátory a jejich hosty! Ve studiu jsme strávili 3 skvělé hodiny = moc jsme si to užili!!!!"

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.