Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Soutěž JA Nejlepší Titan tým 2019 má své vítěze

12. 6. 2019   

Výhercem letošního ročníku soutěže se stal tým TeVeCorp, Veronika Masná, Tereza Chybová, učitelky Taťany Szlaurové z Gymnázia Ostrava Hrabůvka. Gratulujeme! 

V úterý 11. června 2019 se v pražském sídle společnosti Hewlett Packard uskutečnilo národní finále středoškolské soutěže JA Titan. Do finále se probojovalo osm dvoučlenných týmů ze středních škol z celé České republiky. Děkujeme všem, kteří museli do Prahy vážit dlouhou cestu, a gratulujeme vítězům. Děkujeme i našemu partnerovi, společnosti  Hewlett Packard Enterprise a  JA Alumni Czech.

Na druhém místě se umístil tým ToMIJo - Michal Řezáč a Tomáš Koudelka z Gymnázia Milevsko. Na třetím místě pak další tým z Gymnázia Ostrava-Hrabůvky - šmloulové - Ondřej Skulina a Marek Chytil. Fotografie z akce naleznete ZDE.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.