Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Zveme pedagogy na akreditované školení

20. 5. 2019

Vážení ředitelé a učitelé středních škol, zveme vás na jednodenní školení "Výchova k podnikavosti na SŠ  - JA Czech" s akreditací MŠMT.  Školení je určeno pro pedagogy SŠ, SOU a VOŠ vyučující předměty zaměřené na odborné ekonomické předměty a/nebo základy společenských věd.

Cílem školení je seznámit pedagogy s ročním školním programem  JA Studentská Firma a předat základní praktické informace o výuce reálného podnikání studentů ve školách. Uvedené školení si může škola nechat proplatit v rámci projektu "Šablony MŠMT". Celkový počet vyučovacích hodin školení je 10.

Termín: 29. 8. 2019 v Paláci Adria v Praze  (mapka) od 8:30 do 17:30 (uzávěrka přihlášek 23. 8. 2019)

Cena: 1 900 Kč (na školení se nevztahuje DPH)

Přihlášku najdete ZDEVítězná JA Studentská Firma Roku 2018/19 je Kiš-Kiš!

17. 5. 2019

Web -kiskis

JA Studentská Firma Roku 2018/19 má svého vítěze! Gratulujeme JA Studentské firmě Kiš-Kiš Velkou gratulaci si zaslouží také jejich pan učitel Zdeněk Pospíšil. Studenti z Obchodní akademie, SOŠ a JŠ s právem SJZ, Hradec Královébudou reprezentovat Českou republiku na evropském finále ve francouzském Lille! Držíme palce!Učitelkou podnikání se stala Jaroslava Knířová

15. 5. 2019

Jaroslava Knířová, učitelka z VOŠ A SŠ technická v České Třebové se stala JA Učitelem podnikání pro rok 2018/2019. Každoročně v JA Czech vyhlašujeme vítěze soutěže o nejaktivnější učitele v rámci rozvoje sebe samých a svých studentů. Na druhém místě se umístila paní učitelka Elena Tomanová z SPŠ v Brně a třetí místo obsadil Zdeněk Pospíšil z OA, SOŠ a JŠ v Hradci Králové.  Slavnostní předání cen proběhne 19. června na ceremoniálu JA Award Ceremony 2019 v sídle amerického velvyslance v Praze. JA Učitel podnikání 2018/19 má vítěze!

9. 5. 2019

V JA Czech si extrémně vážíme pedagogů, kteří s námi spolupracují. Díky nim můžeme společně vzdělávat studenty a posunovat podnikavost a finanční gramotnost v Česku. Proto moc rádi oceňujeme i pedagogy. Gratulujeme vítězům letošní celoroční soutěže JA Učitel podnikání 2018/19!Oceneni _JA_ucitel _podnikani _3_verze _0605_2019Program Moje První Peníze v pražské MŠ Jahodnice

3. 5. 2019

Mssss

Finanční gramotnost dětí a mládeže je v současnosti velmi aktuální a probírané téma ve společnosti. Náš program Moje První Peníze se zaměřuje na osobní hospodaření a je určen dětem předškolního věku a žákům 1.tříd.

Cílem programu je seznámit malé děti co znamenají slova potřeba a přání, jaký je v nich rozdíl, jak jich můžeme dosáhnout, co je to práce a jak se vydělávají penízky, co s penízky můžeme udělat - šetřit, darovat nebo si za ně splnit právě to přání nebo potřebu.

V poslední dubnový pátek jsme se společně s dobrovolníky z pojišťovny MetLife, který je partnerem tohoto programu v České republice, setkali s dětmi z MŠ Jahodnice v Praze. A bylo to setkání nádherné, živé, energické, inspirující a především poučné.

Fotografie z akce na našem facebooku a vyjádření jednoho z doborvolníku je dále v článkuKontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.